Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky

Pro pronájem rekreační chalupy - Chalupa Pod Lipou, Bernartice č. 53

1. Účastníci smluvního vztahu: Účastníky smluvního vztahu při pronájmu rekreační Chalupy Pod Lipou, Bernartice č.p.53 jsou vlastníci objektu manželé MUDr. Zorka a Mgr. Milan Dušánkovi. (dále jen pronajimatel) a nájemci objektu, kterými mohou být fyzické a právnické osoby. (dále jen nájemce)

2. Předmět smluvního vztahu: Pronájem rekreační Chalupy Pod Lipou, Bernartice čp. 53

3. Vznik smluvního vztahu: Nájemce pošle E-mailem objednávku s předem odsouhlaseným volným termínem, přičemž plně odpovídá za správnost a úplnost všech údajů. Tuto zašle na adresu: dusanekm@post.cz Smluvní vztah vzniká uhrazením zálohy a tímto se stávají pro obě smluvní strany tyto Všeobecné podmínky závaznými.

4. Cena: Cena zahrnuje ubytování pro max. 26 osob v naprostém soukromí, V ceně ubytování jsou: lůžkoviny, veškeré energie, krb+dřevo do krbu nebo k ohništi. K ceně prosíme připočítat turistickou taxu pro obec20.-Kč dospělou osobu / noc. Chalupa se pronajímá celoročně vždy na jeden týden, nebo podle dohody.

5. Pobyt: pobyt je plánován od soboty do soboty. Nástup v So po 14 hod. Pro časovou náročnost úklidu, prosíme uvolnit horní ložnice č.5, č.6 a č.7 v So do 9 hod. Zpětné předání celého objektu do 10 hod.                                                                                                               Víkend: nástup v pátek po 14 hod. a odjezd v neděli do 12 hod. nebo podle dohody.

6. Úhrada: pro 100% blokování termínu prosíme složit zálohu 10 000,-Kč pří týdenním pobytu nebo 20 000.-Kč na víkend, 30 000.-Kč  SILVESTR. Zálohu prosíme složit na náš účet č. 7844550207/ 0100 vedený u Komerční banky. Okamžitě po převedení zálohy Vás budeme informovat a na internetu 100% zablokujeme Vámi požadovaný termín. Do připsání zálohy na náš účet, zůstává na internetu termín volny, neobsazený.

Zbylou částku celkové ceny za pobyt prosíme převést na náš účet č. 7844550207/ 0100 nejpozději 30 dní před plánovaným nástupem na ubytování.

Velikost této částky se řídí ceníkem uvedeným na internetových stránkách: https://dusanekm.sweb.cz/.

O zaslání platby nás prosím informujte e-mailem. Okamžitě po převodu Vás budeme informovat.

Kauce 5000.-Kč bude složena v den příjezdu a vrácena při zpětném předání objektu, pokud tento bude vrácen ve stejném stavu, v jakém byl předán. Ubytovatel je oprávněn, po dohodě s hostem, odečíst si dohodnutou částku za případné poškození nebo 1000.-Kč. za speciální úklid též 1000.-Kč 

Turistickou Taxu ( 20.-Kč)  pro obec prosíme složit přesně podle počtu dospělých osob a počtu nocí. Stačí na konci pobytu.

Storno podmínky : Pokud bude pobyt zrušen nařízením vlády, záloha se vrací v plné výši.   Pokud na pobyt nenastoupíte, ale zajistíte náhradní skupinu, záloha se vrací v plné výši.    V případě, že na pobyt nenastoupíte ve smluvený den nebo objednávku pobytu zrušíte, záloha propadne ve prospěch majitele objektu.

7. Vzor příkazu

Popis příkazce (zobrazuje se i protistraně). : Martin Novák (jméno objednatele)

Popis pro příjemce (zobrazuje se i protistraně) : Ubytování např. : 7.8.-14.8.2022


8. Všeobecné
Pronajimatel neručí za škody, které účastníkovi vzniknou svévolným jednáním nebo neuposlechnutím pokynů (domovního řádu). Využívání dětských atrakcí, bazénu,  rybníku,  hřiště, trampolíny, celého objektu i okolí je na vlastní nebezpečí.

Pronajímatel zajišťuje údržbu, opravy, topení a veškerá přání hostů.

Bydlí ve zcela stavebně  i zvukově oddělené části objektu s vlastním vchodem ze severní části objektu. Vchod pro hosty je z jižní strany chalupy od parkoviště. Mimo předání objektu se s majitelem nemusí vůbec setkat.

Hosté mají vlastní vchod z druhé, jižní strany objektu, vlastní parkoviště, vlastní oddělenou rekreační plochu cca 2500 m2 s altánem, venkovním ohništěm včetně posezení, s vlastním bazénem oploceném pro bezpečnost malých dětí, vlastním rybníkem na koupání a vodní sporty, hřištěm na volejbal, badminton, nebo malou kopanou s dětským pískovištěm, houpačkami, skluzavkou, trampolínou a stolem na stolní tenis. Majitel tuto plochu nikdy nevyužívá.

Chalupa pod Lípou | Vítejte na horách
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!